Barazohet rezultati nga Getafe, Lenglet shënon autogol

307
barazohet-rezultati-nga-getafe,-lenglet-shenon-autogol

Getafe ka barazuar rezultatin në Camp Nou.

Ishte Messi i cili shënoi golin e parë për Barcelonën në këtë takim në min (8’).

Por, Getafe nuk ka qëndruar duarkryq dhe arritën të rrezikojnë menjëherë portën e Ter Stegen.

Ishte futbollisti Lenglet i cili shënoi në min (12’), pas një harkimi nga Cucurella.

Rezultati momental, Barcelona 1-1 Getafe.

 

The post Barazohet rezultati nga Getafe, Lenglet shënon autogol appeared first on RahovecNET.