Nëna i feston ditëlindjen, kështu e uron Mevlani

78
nena-i-feston-ditelindjen,-keshtu-e-uron-mevlani

Konkurrenti i Përputhen sot ka festë në familjen e tij.

Nëna e Mevlan Shabanit feston ditëlindjen e 52-të.

Ai publikoi pamje nga festa e ditëlindjes derisa i shkroi edhe një urim duke e uruar për më të mirat.

Mevlani siç shihet ia ka festuar ditëlindjen nënës së tij në një vend luksoz pranë detit teksa në tavolinë shihen ëmbëlsira të ndryshme.

“Ti e din qe un jam fjal pak dhe me vepra shumë kshuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte”, kanë qenë fjalët e Mevlanit.

Ndryshe, komentet e shumta mori postimi i protagonistit të programit teksa mori urime të shumta për ditëlindjen e nënës së tij./Lajmi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

The post Nëna i feston ditëlindjen, kështu e uron Mevlani appeared first on Gazeta Press.