Loredana vjen me ndryshim të madh në dukje

237
loredana-vjen-me-ndryshim-te-madh-ne-dukje

Reperja ndryshon shpesh dukjen e saj, Loredana sapo ka publikuar imazhe të reja derisa ka marrë vëmendje me stilin e flokëve.

Nga flokët bionde, ajo ka kaluar në brune derisa shihet me balluke dhe me grim të përsosur.

Dukjes së saj, Loredana ia ka shtuar edhe një xhaketë me ngjyrë të gjelbër duke i dhënë një dukje perfekt, në këto fotografi, reperja tregoi edhe lokacionin e cila gjendet në Zvicër.

Si pothuajse në secilin postim edhe në këtë të fundit, ajo mori komente dhe pëlqime të shumta nga fansat e saj./Lajmi/

The post Loredana vjen me ndryshim të madh në dukje appeared first on Gazeta Press.