Dalin pamjet, Melisa dhe Andi kapen në momente intime

216
dalin-pamjet,-melisa-dhe-andi-kapen-ne-momente-intime

Melisa dhe Andi u fotografuan në momente mjaft intime.

Që para se të largoheshin nga “Përputhen”, kanë qarkulluar zëra se Melisa dhe Andi janë në lidhje dashurie.

Por, ata asnjëherë nuk e kanë pohuar një gjë të tillë, megjithatë janë parë disa herë së bashku në vende të ndryshme.

Fotografitë e çiftit që u publikuan së fundi, tregojnë se ata nuk janë vetëm miq, ngase shihen shumë të afërt.

Faqja “Vipat e Bllokut” publikoi disa fotografi, ku Melisa dhe Andi shihen në momente intime, madje Andi shihet pa këmishë fare.

Kujtojmë se Melisa pas largimit nga emisioni ka debutuar në muzikë, ndërsa së fundi ka paralajmëruar këngën e re “Leje”. /Lajmi

The post Dalin pamjet, Melisa dhe Andi kapen në momente intime appeared first on Gazeta Press.