Atdheu flirton me Sarën, reagon Antonela

208
atdheu-flirton-me-saren,-reagon-antonela

Antonela reagoi pas flirtimit të Atdheut në studio me Sarën.

Konkurrenti nga Kosova, Atdhe Xheravina është rikthyer në program për t’u njohur me Antonelën.

Madje, ata u panë shumë të afërt në takim, por së fundi Atdheu flirtoi haptas me Sarën teksa po komentohej takimi i saj me Shkëlqimin.

Në takim, Sara tha “Kur jam jashtë më merr malli për Atdheun”, ndërsa konkurrenti e pranoi si ngacmim për të.

Sara tha se Atdheun e ka aty në studio, ndërsa ai ia ktheu “Po pse të merr malli për Atdhe? Je këtu, po jeton këtu”.

Dersa dy konkurrentët vazhdonin komentimet dhe flirtet, reagoi edhe Antonela e cila ia kujton Sarës se e kishte shoqe.

“Nuk e di pres të ma thotë shoqja ime”, tha Antonela me ironi, kur u pyet se si i sheh ato ‘thumba’. /Lajmi

The post Atdheu flirton me Sarën, reagon Antonela appeared first on Gazeta Press.