23 vite më e re, por ja ç’ thotë Adelina për bashkëshortin

251
23-vite-me-e-re,-por-ja-c’-thote-adelina-per-bashkeshortin

Adelina tregoi se a e ka problem diferencën në moshë me bashkëshortin.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov, me të cilin ka disa vite diferencë në moshë.

Madje lidhur me këtë çështje ajo shumë herë është paragjykuar, por gjithmonë ka treguar se është shumë e lumtur dhe e dashuruar në lidhjen me Serjozhën.

Këngëtarja tha se nuk e ndjen fare diferencën në moshë me bashkëshortin, madje e sheh si gjë pozitive, ngase vlerëson se nje burrë më i pjekur në moshë e vlerëson një femër më shumë.

Gjithashtu ajo ndau edhe me fansa, se si e thrret burrin, ku ceku se në emer ajo e thrret rrallë.

The post 23 vite më e re, por ja ç’ thotë Adelina për bashkëshortin appeared first on Gazeta Press.