Tuesday, May 30, 2023

Arkivat Përditshëm April 22, 2021

dalin-pamjet,-melisa-dhe-andi-kapen-ne-momente-intime

Dalin pamjet, Melisa dhe Andi kapen në momente intime

0
Melisa dhe Andi u fotografuan në momente mjaft intime. Që para se të largoheshin nga “Përputhen”, kanë qarkulluar zëra se Melisa dhe Andi janë në...
atdheu-flirton-me-saren,-reagon-antonela

Atdheu flirton me Sarën, reagon Antonela

0
Antonela reagoi pas flirtimit të Atdheut në studio me Sarën. Konkurrenti nga Kosova, Atdhe Xheravina është rikthyer në program për t’u njohur me Antonelën. Madje, ata...
te-gjitha-palet-te-hapur-per-cdo-forme-te-bashkepunimit

Të gjitha palët të hapur për çdo formë të bashkëpunimit

0
  Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti ka pritur në takime ndaras kryetarin e Odës Ekonomike të Kosovës Berat Rukiqi, drejtoreshën e Odës Ekonomike...
keds-po-ben-me-rrjet-nentokesor-komunen-e-vushtrrise

KEDS po bën me rrjet nëntokësor Komunën e Vushtrrisë

0
  Kompania Kosovare për Distribuim të Energjisë Elektrike në Kosovë-KEDS po investon mbi 1 milion euro në rrjetin elektrik të Komunës së Vushtrrisë. Në qendrën...
hoxhaj:-vjosa-osmani-eshte-e-varur-politikisht-nga-albin-kurti

Hoxhaj: Vjosa Osmani është e varur politikisht nga Albin Kurti

0
Hoxhaj në Rubikon me Adriatik Kelmendin, tha se kjo madje ishte njëra ndër aryset pse PDK-ja mori vendim të mos mbështeste zgjedhjen e saj...
“400-mije-shqiptare-te-integruar-ne-shoqerine-gjermane”,-detaje-nga-biseda-e-gervalles-me-homologun-gjerman

“400 mijë shqiptarë të integruar në shoqërinë gjermane”, detaje nga biseda e Gërvallës me...

0
Fillimisht, ministrja Gërvalla ka falënderuar Maas për vizitën e tij në Kosovë. Duke i vlerësuar të shkëlqyera raportet në mes të dy vendeve, kryediplomatja Gërvalla...
tentoi-te-hynte-me-1kg-marihuane-nga-shqiperia-ne-kosove,-ndalohet-nga-policia

Tentoi të hynte me 1kg marihuanë nga Shqipëria në Kosovë, ndalohet nga policia

0
ot në pikën e kalimit kufitar Qafë Morinë, në hyrje nga territori i Shqipërisë për në Kosovë, policia ka ndalur për kontrollim një veturë me...
dosja-per-policin-56-vjec:-sulmoi-seksualisht-15-vjecaren-me-aftesi-te-kufizuara-mendore-per-5-muaj

Dosja për policin 56-vjeç: Sulmoi seksualisht 15-vjeçaren me aftësi të kufizuara mendore për 5...

0
Zyrtari policor i Njësisë Rajonale të komunikacionit rrugor në Gjilan, R.Sh., 56-vjeçar, dyshohet se për pesë muaj, në intervale të ndryshme kohore, ka sulmuar...
zyrtare:-barcelona-reagon-pas-deshtimit-te-superliges,-kerkon-kohe-per-zgjidhjen-e-problemit

ZYRTARE: Barcelona reagon pas dështimit të Superligës, kërkon kohë për zgjidhjen e problemit

0
Klubi i Barcelonës ka reaguar ndaj lajmeve të fundit për Superligën Evropiane. Barcelona në një komunikatë zyrtare theksoi se klubi është në dijeni të brengosjeve...
ndaloj-krijimin-e-superliges,-uefa-ka-nje-shperblim-per-angline

Ndaloj krijimin e Superligës, UEFA ka një shpërblim për Anglinë

0
Federata e Futbollit të Anglisë ishte një ndër arsyet kryesore për dështimin e krijimit të Superligës Evropiane. Në lidhje më këtë veprim të Anglisë, UEFA...