Ndarja e bëri më të fortë, Tea vjen me ndryshim drastik në pamje

77
ndarja-e-beri-me-te-forte,-tea-vjen-me-ndryshim-drastik-ne-pamje

Tea Trifoni nuk po e përjeton rëndë periudhën e ndarjes.

Ajo po vazhdon të shfaqet mjaftë e lumtur krahë personave të dashur.

Mbase kjo kohë e ka bërë të reflektojë edhe më shumë duke vendosur që të bëj ndryshim drastik në pamje.

Minuta më parë ndau një video ku u shfaq me flok të zgjatura dhe ngjyrë të zezë.

Si çdo paraqitje edhe kjo po i shkon shumë, duke I bërë ‘hajër’ edhe ndarja./Indeksonline/

The post Ndarja e bëri më të fortë, Tea vjen me ndryshim drastik në pamje appeared first on Gazeta Press.