Majlinda Zeka lë pa fjalë përcjellësit me paraqitjen e fundit

538
majlinda-zeka-le-pa-fjale-percjellesit-me-paraqitjen-e-fundit

Majlinda Zeka është një emër që përfolët shumë herë në mediet rozë, shkak kjo ndarja nga reperi i njohur shqiptar, Majk.

Çdo paraqitje e Majlindës komentohet mjaft shumë sepse gjithmonë vjen e kuruar deri në detajin më të vogël.

Kështu ka bërë edhe ditën e sotme ku është shfaqur me një ndryshim në pamje.

Pra bëhet fjalë për flokët e saj, ku është shëndërruar në zeshkane dhe ka arritur përsëri të jetë në qendër të vëmendjes./Blic/

The post Majlinda Zeka lë pa fjalë përcjellësit me paraqitjen e fundit appeared first on Gazeta Press.