Ja ku e fsheh Riniani Julin në emisionin Përputhen

303
ja-ku-e-fsheh-riniani-julin-ne-emisionin-perputhen

Rinian Leka është njëri nga konkurentët më të përfolur të emisionit Përputhen.

Edhe Riniani si shumica e konkurentëve të tjerë është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Sigurisht rrjetet janë bërë edhe burim financiar i tyre.

Mbrëmë postoi një fotografi ku e kishte fshehur prapa shpine konkurentin tjetër Julin dhe mezi shihet, duke shkruajtur kush është ./Gazeta Press/

The post Ja ku e fsheh Riniani Julin në emisionin Përputhen appeared first on Gazeta Press.