Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh

193
ditet-e-fundit-te-shtatzenise,-arbenita-rrefen-shqetesimin-e-saj-me-te-madh

Siç tashmë dihet, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Modelja është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbenita ka ndarë një shqetësim të madh të kësaj periudhe.

Asaj i duhet të shkojë në tualet çdo pesë minuta, nëse konsumon sado pak ujë./Express/

The post Ditët e fundit të shtatzënisë, Arbenita rrëfen shqetësimin e saj më të madh appeared first on Gazeta Press.