Diona Fona transformohet në paraqitjen e fundit, nuk njihet

552
diona-fona-transformohet-ne-paraqitjen-e-fundit,-nuk-njihet

Diona mezi njihet pas një ndryshimi në dukje.

Këngëtarja Diona Fona vazhdon të jetë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Artistja përmes fotografive njofton fansat për çdo të re rreth saj, sidomos rreth projekteve muzikore, të cilat i punon.

Në fotografitë e fundit, këngëtarja dukej krejtësisht ndryshe, e transformuar me flokë të zeza e të shkurtra dhe grim më të rëndë.

Diona dukej për mrekulli si zeshkane, ndërsa ishte veshur me një këmishë të bardhë e geta të zeza.

Këto imazhe të saj vijnë vetëm pak ditë pas publikimit të këngës “Sheqer”, në videoklipin e së cilës ishte edhe Andi Artani, konkurrenti nga “Përputhen”. /Lajmi

The post Diona Fona transformohet në paraqitjen e fundit, nuk njihet appeared first on Gazeta Press.