Vajza e Lutfi Hazirit e krahason veten me Mona Lisën!

252
vajza-e-lutfi-hazirit-e-krahason-veten-me-mona-lisen!

Vajza e Lutfi Hazirit merr vëmendje me paraqitjet e saj atraktive.

Ajo ka arritur të ketë mijëra fansa në Instagram, përkundër që nuk është e njohur për ndonjë profesion.

Duke gëzuar një bukuri të rrallë, ajo së fundmi bëri një ngjashmëri mes saj dhe Mosa Lisës.

Duke publikuar një imazh në të cilin u shfaq e mbështjellë me një pelerinë, ajo shkroi: Mona Lisa e kohëve moderne./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Këngë Haziri (@kengahaziri)

The post Vajza e Lutfi Hazirit e krahason veten me Mona Lisën! appeared first on Gazeta Press.