Shkarkohet Jose Mourinho

228
shkarkohet-jose-mourinho

Skuadra Tottenham Hotspur e ka liruar nga detyra e menaxherit Jose Mourinho.

Sipas Athletic, Spurs kanë vendosur të heqin dorë nga Mourinho pas pak më shumë se një sezoni e gjysmë në krye të detyrës.

Tottenham është në vendin e shtatë në Premier League dhe rrezikon të humbasë një vend në katër të parët.

The post Shkarkohet Jose Mourinho appeared first on RahovecNET.