Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj

189
rikthehet-avokatja-shqiptare,-mahnit-me-format-e-saj

Avokatja shqiptare, Redona Koci, ka kohë që i ka munguar fansav me fotografitë që vetëm ajo di të i publikojë.

Së fundi, ajo ka bërë me dije se është rikthyer dhe duket në top formë.

E veshur në të bardha, Redona përsëri ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë fansave.

Kujtojmë se, Redona Koci komentohet shumë shpesh për linjat e saj të cilat nuk heziton t’i ndaj me fansat edhe pozat më atraktive.

The post Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj appeared first on Gazeta Press.