Motra e Beartit nuk heq dorë nga lidhja e të vëllait me Tean, ja çfarë bën pas ndarjes së tyre

291
motra-e-beartit-nuk-heq-dore-nga-lidhja-e-te-vellait-me-tean,-ja-cfare-ben-pas-ndarjes-se-tyre

Idea Rexhepi, motra e Beartit vazhdon ta percjell Tean në rrjetet sociale edhe pse i vëllai i dha fund lidhjes me të!

Nga ana tjetër, motra e Teas e hoqi menjëherë Beartin nga rrjetet sociale sapo çifti i dhanë fund lidhjes.

Kjo e fundit ishte në udhëtim me ta në Stamboll dhe nuk dihet nëse ndarja nisi pikërisht për ndonjë episod të ndodhur atje.

Nisur, nga kjo situatë, ende nuk është e qartë nëse motra e Beartit e ka follow ende Tean prej raportit që kishin krijuar bashkë apo po luan rolin e një ndërmjetëse mes çiftit!

Tea dhe Bearti kishin vetëm pak muaj të lidhur pasi u njohën në emisionin Për’puthen.

Tea doli çift me Andin, ndërsa pak ditë më vonë zyrtarizoi lidhjen me djalin nga Kosova.

The post Motra e Beartit nuk heq dorë nga lidhja e të vëllait me Tean, ja çfarë bën pas ndarjes së tyre appeared first on Gazeta Press.