Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Më ka tradhëtuar

202
kengetarja-shqiptare-ben-deklaraten-e-papritur:-me-ka-tradhetuar

Këngëtarja shqiptare, Gjira Kajtazi, ka kohë që është larguar nga muzika.

Edhe pse arsyen nuk e bëri asnjëherë të ditur, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Duke qenë e afërt me fansat e saj, ajo së fundi ka zhvilluar një bisedë me ta ku edhe u pyet pse është larguar nga muzika.

“Më ka tradhëtuar”, ishte përgjigja e saj e cila i befasoi fansat.

Përndryshe, Gjira është bërë nënë e dy fëmijëve dhe prej kohësh jeton në Gjermani./Blic/

The post Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur: Më ka tradhëtuar appeared first on Gazeta Press.