“Dasmorja më futi duart në gjoks”, këngëtarja shqiptare tregon momentin e sikletshëm në një dasëm

212
“dasmorja-me-futi-duart-ne-gjoks”,-kengetarja-shqiptare-tregon-momentin-e-sikletshem-ne-nje-dasem

Këngëtarja e njohur shqiptare, Maya e ftuar në emisionin ‘#EXPULS’ e pyetur nëse ka berë dasma ilegale, ajo fillimisht qeshi dhe u shpreh se nëse ka berë diçka të tillë nuk tregohet, por më pas tha:

“Edhe një që e bëra e postova padashje në Facebook, por më pas e fshiva.

Sa i përket ndodhive të çuditshme në dasma, Maya tregoi disa të tilla:

“Une e kam parë veten në siklet.

Mu këput taka e këpucës, po bëja atmosferë fantastike, hipa më lartë se skena edhe u këput.

Mora takat në dorë, i hoqa dhe i thash publikut qe dikush nga ju duhet t’mi rimbursojë.

Më tej, Maya tregoi dhe një rast qesharak:

“Njëherë një grua më hedh ca lekë dhe mi jep në gjoks, mi fut në gjoks që të mos i merrte.

E futi dorën shumë thellë, dhe i thash avash moj se po futesh në sektore që nuk janë të tuat.”– u shpreh Maya.

The post “Dasmorja më futi duart në gjoks”, këngëtarja shqiptare tregon momentin e sikletshëm në një dasëm appeared first on Gazeta Press.