Tifozët ‘huliganë’ të Liverpoolit thyejnë xhamat e autobusit të Real Madrid

181
tifozet-‘huligane’-te-liverpoolit-thyejne-xhamat-e-autobusit-te-real-madrid

Real Madrid ka udhëtuar në Angli për t’u përballur me Liverpoolin.

Ndeshja e dytë çerekfinale në Ligën e Kampionëve midis Real Madrid dhe Liverpool fillon nga ora 21:00.

Gjatë udhëtimit për në hotel, skuadra e Real Madrid është përballur me gjeste të pahijshme nga tifozët e The Reds.

Këta të fundit kanë thyer xhamin e autobusit të ‘Los Blancos’, i cili po transportonte lojtarët në stadium.

Liverpool janë në disavantazh prej 2 goalve, pasi kanë humbur 3-1 në kryeqytetin spanjoll dhe do të luftojnë për një përmbysje.

The post Tifozët ‘huliganë’ të Liverpoolit thyejnë xhamat e autobusit të Real Madrid appeared first on RahovecNET.