Rashford në stol, Pogba kapiten – formacionet

200
rashford-ne-stol,-pogba-kapiten-–-formacionet

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Manchester United dhe Granadës.

Manchester Unitedi e mposhti 2-0 në udhëtim në sfidën e parë Granadën dhe është me një këmbë në gjysmëfinale tashmë.

Manchester United:

Granada:

 

The post Rashford në stol, Pogba kapiten – formacionet appeared first on RahovecNET.