Në këto data do të luhen ndeshjet e gjysmëfinaleve në Champions

271
ne-keto-data-do-te-luhen-ndeshjet-e-gjysmefinaleve-ne-champions

Ndeshjet e para të gjysmëfinaleve të Champions League do të luhen më 27 dhe me 28 prill, ndërsa ato të kthimit do të luhen me 4 dhe 5 maj.

Në ndeshjen e parë, Paris Saint-Germain do ta pres në Parc de Prince Manchester Cityn e Guardiolas ndërsa Real Madridi do ta pres Chelsean në Estadio Di Stefano.

Finalja e madhe luhet më 29 maj, në stadiumin ‘Ataturk’ në Stamboll të Turqisë.

The post Në këto data do të luhen ndeshjet e gjysmëfinaleve në Champions appeared first on RahovecNET.