E pabesueshme çfarë ka humbur Salah

180
e-pabesueshme-cfare-ka-humbur-salah

Liverpooli e ka nisur shumë mirë sfidën në Anfield, ku kërkon të përmbysë rezultatin pas humbjes 3-1 në ndeshjen e parë nga Real Madridi,.

Për t’u kualifikuar tutje, Liverpooli duhet të fitojë 2-0 dhe me të nisur takimi, vendasit kishin mundësinë të gjejnë golin e parë.

Në minutën e dytë, Mohamed Salah nuk goditi siç duhet në një mundësi të artë, pritjen e të cilit e ndali Thibaut Courtois.

The post E pabesueshme çfarë ka humbur Salah appeared first on RahovecNET.