Dortmund shënon gol të hershëm, synojnë eliminimin e Man Cityt

181
dortmund-shenon-gol-te-hershem,-synojne-eliminimin-e-man-cityt

Jude Bellingham ka shënuar gol në sfidën mes Dortmundit dhe Man Cityt, për t’i dhënë epërsinë gjermanëve.

I riu 17 vjeçar ka shënuar një gol fantastik për të hapur serinë e golave në këtë ndeshje.

Me rezultatin momental, 1-0, Dortmund do të kualifikohej në gjysëmfinale të Ligës së Kampionëve.

The post Dortmund shënon gol të hershëm, synojnë eliminimin e Man Cityt appeared first on RahovecNET.