Wednesday, May 31, 2023

Arkivat Përditshëm April 10, 2021

u-kritikua-se-nuk-permendi-uck-ne,-reagon-presidentja-osmani

U kritikua se nuk përmendi UÇK-në, reagon presidentja Osmani

0
Osmani u kritikua shumë ditën e djeshme, pasi kur ajo foli për betejën e Koshares në llogarinë e saj në Facebook, nuk përmendi fare...
haradinaj-i-shpreh-ngushellime-familjes-mbreterore-ne-angli-per-vdekjen-e-princit-philip

Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes mbretërore në Angli për vdekjen e Princit Philip

0
“Për gjashtëdhjetë e nëntë vite me radhë Duka i Edinburgut, i qëndroi pranë bashkëshortes, Madhërisë së Saj Elizabeta II”. “Në Evropën e trazuar të pas...
reagimi-i-ministrit-ceku-ndaj-vendimit-te-europa-nostra

Reagimi i Ministrit Çeku ndaj vendimit të Europa Nostra

0
Kur kjo organizatë kishte vendosur që Manastirin e Deçanit ta nominonte në listën e monumenteve më të rrezikuara, pati reaguar Presidentja bashkë me Kryeministrin...
heshtja-e-cuditshme-e-kurtit-karshi-thirrjeve-te-shba-ve-dhe-be-se-per-rifillim-te-dialogut

Heshtja e çuditshme e Kurtit karshi thirrjeve të SHBA-ve dhe BE-së për rifillim të...

0
Një letër e ngjashme në adresë të kryeministrit të Kosovës erdhi edhe gjatë ditës së djeshme nga Shefi i Bashkimit Evropian për Politikë të...

Eminem – Stronger Than I Was

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Dj Dark – Chill Vibes

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Leona Lewis – Bleeding Love (Dj Dark & Adrian Funk Remix)

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Silicon Valley Guru Affected by the Fulminant Slashed

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

Watch Awesome Kate Go Full Cooking Pro in England this Week

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...

The Next Wave of Superheroes Has Arrived with Astonishing Impact

0
We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we headed down to...