E diel, 16 Maj, 2021
Reklama

NACIONALE

SPORT

ZYRTARE: Kombëtarja e Suedisë konfirmon, Ibrahimovic mbetet jashtë “Euro 2020”

Kombëtarja suedeze ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic nuk do të jetë në gjendje të rikuperohet për Kampionatin Evropain. Ibrahimovic u lëndua në ndeshjen ndaj Juventusit...

EKONOMI & BUJQËSI

VIP

Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan. E bukur, rrezatuese, me sharm e...

Stay Connected

16,985FansaPëlqeje
2,458NdjekësitNdjek
61,453AbonentëAbonohu
spot_img

OPINIONE

MË SHUMË NGA SPORTI

RAJONI & BOTA

Gazetarja e Al Jazeera thotë se Izraeli do ta bombradojë brenda pak minutash ndërtesën e televizionit

Gazetarja dhe producentja e mediumit Al Jazeera, Linah Alsaafin, ka bërë të ditur se shteti i Izraelit ka dhënë një “paralajmërim” se do...

Reagojnë Emiratet e Bashkuara Arabe për konfliktin mes Izraelit dhe Palestinës

Ministri i Punëve të Jashtme i Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheik Abdullah bin Zayed Al Nahyan, të premten e shprehu shqetësimin e vendit të...

Vuçiq: Nuk na duhet konflikt i ngrirë me Kosovën, ato përfundojnë me qindra e mijëra vdekur

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi në Beograd, pas një takimi me Presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor, se Serbia është e përkushtuar për dialog...

Ambasadorja e Kosovës në Izrael: Kosovarët janë të sigurt

Ambasadorja e Kosovës në Izrael, Ines Demiri, ka thënë se të gjithë kosovarët që jetojnë në Izrael janë të sigurtë.“Të gjithë kosovarët që jetojnë...

Fenomeni ekstrem në Shkodër/ Në 50 minuta qyteti u zbardh nga breshëri, ranë 55 mm shi, eskavatorët pastrojnë rrugët

Qyteti i Shkodrës u përfshi nga reshje shiu dhe stuhi breshëri gjatë mbrëmjes së kaluar. Në pamjet e siguruara nga Top Channel, duket se si...
spot_img

foto lajm

AUTO & TECH

nissan-skyline-r34-gt-r-v-spec-ii-nur-mund-te-behet-me-i-shtrenjti-ne-histori

Nissan Skyline R34 GT-R V-Spec II Nur mund të bëhet më...

0
Ndërsa vitet kalojnë, Nissan Skyline R34 GT-R bëhet gjithnjë e më i vlerësuar dhe i shtrenjtë në treg, dhe kur dikush del në shitje,...
kolona-te-gjata-ne-merdare,-mergimtaret-kthehen-ne-shtetet-ku-jetojne

Kolona të gjata në Merdare, mërgimtarët kthehen në shtetet ku jetojnë

0
Festa e Fitër Bajramit ka bërë që shumë mërgimtarë të vijnë në Kosovë për ta kaluar këtë festë me familjarët e tyre. Mirëpo pas...
del-ne-shitje-alfa-romeo-giulia-gta

Del në shitje Alfa Romeo Giulia GTA

0
Nëse po kërkoni një sedan tërheqës sportiv, mund të ndaleni sepse nuk do të gjeni më mirë se kjo. Giulia është një veturë fantastike dhe...
Google search engine
Google search engineGoogle search engine

ARTIKUJT E FUNDIT

ME TË LEXUARAT